DM-stillingen: Esbjerg vinder og afværger første matchbold - kamp 6 tirsdag
Kamp 6 tirsdag i Esbjerg.
DM-Finalen: SønderjyskE - Esbjerg Energy: 3-2
Fredag 12/4
Kl. 19.30: SønderjyskE - Esbjerg Energy 2-1 OT
Søndag 14/4
Kl. 1500: Esbjerg Energy - SønderjyskE 4-3
Tirsdag16/4
Kl. 19.30: SønderjyskE - Esbjerg Energy 3-2
Fredag 19/4
Kl. 19.30: Esbjerg Energy - SønderjyskE 1-2 OT
Søndag 21/4
Kl. 15.00: SønderjyskE - Esbjerg Energy 2-4
Tirsdag 23/4
Kl. 19.30: Esbjerg Energy - SønderjyskE
Fredag 26/4
Kl. 19.30: SønderjyskE - Esbjerg Energy
Bronzekampene
12/4: Herning - Aalborg: 3-3
13/4: Aalborg - Herning:
Semifinalerne:
Aalborg Pirates - Esbjerg Energy: 3-4
26/3 - Kl. 19.30: Aalborg - Esbjerg: 4-5 OT
29/3 - Kl. 19.30: Esbjerg - Aalborg: 2-3 OT
31/3 - Kl. 15.00: Aalborg - Esbjerg: 4-7
2/4 - Kl. 19.30: Esbjerg - Aalborg: 4-3 OT
5/4 - Kl. 19.30: Aalborg - Esbjerg: 5-2
7/4 - Kl. 15.00: Esbjerg - Aalborg: 2-5
9/4 - Kl. 19.00: Aalborg - Esbjerg 0-3
Herning Blue Fox - SønderjyskE: 2-4
26/3 - 19.30: Herning - SønderjyskE: 4-0
29/3 - Kl. 19.30: SønderjyskE - Herning: 4-3 OT
31/3 - Kl. 14.30: Herning - SønderjyskE: 4-3
2/4 - Kl. 19.00: SønderjyskE - Herning: 5-4 OT
5/4 - Kl. 19.30: Herning - SønderjyskE: 2-4
7/4 - Kl. 14.30: SønderjyskE - Herning: 4-2
Kvartfinalerne:
Aalborg Pirates - Rødovre Mighty Bulls: 4 - 1
8/3 - Kl. 19.30: Aalborg - Rødovre: 3-4
10/3 - Kl 14.30: Rødovre - Aalborg 0-4
12/3 - Kl. 19.00: Aalborg - Rødovre 2-1
15/3 - Kl. 19.30: Rødovre - Aalborg 2-3
17/3 - Kl. 14.30: Aalborg - Rødovre: 6-0
Herning Blue Fox - Herlev Eagles: 4 - 0
8/3 - Kl. 19.00: Herning - Herlev: 6-1
10/3 - Kl. 15.00: Herlev - Herning: 4-5 OT
12/3 - Kl.19.30: Herning - Herlev: 6-3
15/3 - Kl. 19.00: Herlev - Herning: 2-3 OT
SønderjyskE - Rungsted Seier Capital: 4 - 0
8/3 - Kl. 19.00: SønderjyskE - Rungsted: 4-2
10/3 - Kl. 18.30: Rungsted - SønderjyskE: 1-3
12/3 - Kl. 19.30: SønderjyskE - Rungsted: 4-1
15/3 - Kl. 19.30: Rungsted - SønderjyskE: 2-3 OT
Odense Bulldogs - Esbjerg Energy: 3 - 4
8/3 - Kl. 19.30: Odense - Esbjerg: 3-4 OT
10/3 - Kl. 19.00: Esbjerg - Odense: 0-1
12/3 - Kl. 19.00: Odense - Esbjerg: 7-4
15/3 - Kl. 19.30: Esbjerg - Odense: 3-2 OT
17/3 - Kl. 13.30: Odense - Esbjerg: 4-0
19/3 - Kl. 19.00: Esbjerg - Odense: 5-1
22/3 - Kl. 19.30: Odense - Esbjerg 1-4